Assessment centrum 2019

Prague, Czech Republic · HQ

Description

Zúčastni se letošního Assessment centra pořádaného 16. a 17. května 2019 Humanitární a rozvojovou sekcí Člověka v tísni v Praze.

Chceš pracovat v oblasti humanitární pomoci a rozvojové spolupráce? Chceš zjistit, co taková práce obnáší a poznat lidi, kteří mají s touto prací letité zkušenosti? Přihlas se do letošního Assessment centra (AC), v rámci kterého na tebe čekají různé skupinové i individuální úkoly, budeš řešit různé případové studie i modelové situace.

V Assessment centru rádi uvítáme nejen zkušené projektové manažery, ekonomy, logistiky či specialisty, ale také mladé talenty. Zkrátka všechny, kterým je oblast humanitární pomoci a rozvojové spolupráce blízká, mluví plynule anglicky, mají pozitivní vztah ke svému okolí, a jsou otevřeni kulturním rozdílům.

Případný nástup:2019

Pracovní úvazek: při práci na misích standardně 12 měsíců (případně kratší podle typu pozice a kontextu); v případě práce na centrále v Praze od jednoho roku až na dobu neurčitou

Místo působení: zahraniční mise společnosti Člověk v tísni/centrála v Praze


Tvou prací může být například:


Nabízíme Ti:


Do letošního AC se přihlásíš tak, že:

Nám pošleš svůj životopis a motivační dopis, do kterého uvedeš, proč tě láká práce právě v naší organizaci v Humanitární a rozvojové sekci, nejpozději do 14. dubna 2019 prostřednictvím odpovědního formuláře. Případně dotazy piš na e-mail: [email protected]

Výběr účastníků bude probíhat formou video dotazníků v termínu 15. – 25. dubna 2019.

Assessment centrum proběhne 16.(odpoledne) a 17. května (celý den) 2019 v Praze, místo bude upřesněno. (Člověk v tísni zajišťuje stravování účastníků v průběhu AC, ne ubytování)

Všem účastníkům AC bude po jeho konání poskytnuta individuální zpětná vazba.

Apply for this job